Brzy spustíme informační centrum na našem webu

Brzy spustíme informační centrum na našem webu

Již brzy se budete moci podívat do nového informačního centra, kde naleznete zajímavá videa o exoskeletu UNILEXA, příběhy uživatelů, seznam rehabilitačních center a další zajímavý obsah.

Videa

Vybrali jsme pro vás nejdůležitější videa z našeho Youtube kanálu a umístili je rovnou na začátek nového informačního centra. A pokud se prokliknete rovnou na náš Youtube, budeme rádi za odběr, aby vám žádné nové video neuteklo.

Příběhy uživatelů

V této sekci budeme zveřejňovat příběhy lidí, kteří vyzkoušeli exoskelet UNILEXA PRIME a nebo již mají a pravidelně používají vlastní UNILEXU HOME. Prvním videem je příběh Honzy, který UNILEXU PRIME už několikrát vyzkoušel v Praze. Jaké byly jeho pocity a první zkušenosti? Pojďte se podívat!

Tréningové a výukové materiály

V této sekci naleznete doplňkový obsah o exoskeletu UNILEXA. Ukážeme vám například jak efektivně rehabilitovat nebo jak se o UNILEXU starat.

Rehabilitační centra

Snažíme se, aby se UNILEXA dostala do co možná nejvíce měst a byla dostupná všem lidem, kteří ji potřebují. V těchto centrech můžete aktivně rehabilitovat s UNILEXOU PRIME ještě předtím, než si pořídíte vlastní UNILEXU HOME.

Často kladené otázky

Zjistili jsme, že se určité dotazy opakují stále dokola, takže jsme vybrali pár vašich nejčastějších dotazů a sepsali je do tohoto seznamu. Máte dotaz? Zkuste se nejdříve mrknout právě do této sekce. Tím ale nechceme říci, aby jste se přestali ptát!

Další obsah

Do nového infocentra budeme také přidávat informace pro odborníky. Naleznete zde například instruktážní videa, uživatelské manuály a mnohem více. Buďte připraveni a sledujte náš web!

Autor článku: Jindřich Kuba
06.11.2020