Exoskelet UNILEXA 2.0 sklidil na OT World 2022 úspěch

Exoskelet UNILEXA 2.0 sklidil na OT World 2022 úspěch

Wow! Musíme uznat, že na zdravotnických veletrzích, jako je OT World, se člověk nezastaví. Zejména pokud je UNILEXA 2.0 v neustálém obležení tolika lidí. "Vážně celý exoskelet váží jen 8 kg a můžu ho jednoduše sbalit a cestovat s ním?" Podobných otázek bylo nespočet a nový exoskelet si kromě lidí s poruchou mobility přišli vyzkoušet i zájemci, kteří hledali jednoduché kvalitní řešení pro své blízké odkázané na invalidní vozík.

Obrovský úspěch sklidila také naše zbrusu nová aplikace, přes kterou si může každý uživatel jednoduše měřit každý svůj krok, sledovat, jakou vzdálenost denně ušel a mít tak přehled o tom, jak se den co den ve své chůzi zlepšuje.

I my jsme se však vydali vstříc zaplněné hale zajímavých projektů a seznámili se s dalšími kolegy ze zdravotnického oboru, kteří učinili obrovský pokrok v technologiích, které může MEBSTER v budoucnu využít, jako např. inovace v oblasti 3D tisku, výrobě kompozitů a dalších. Kromě nich jsme se dali do řeči také s několika distributory, kteří přišli navštívit náš stánek se zájmem distribuovat exoskelet UNILEXA do dalších zemí světa. Nejen díky tomu UNILEXA co nejdříve vykročí do dalších koutů naší planety.
 

Autor článku: MEBSTER
26.05.2022