Unilexa Home

Oblečte si ji stejně rychle jako boty, postavte se, jeden krok, druhý krok, pravidelně každý den a za pár týdnů bude intenzivní chůze doma nedílnou součástí každodenního života.

UNILEXA vás postaví zpět na vlastní nohy a pomůže vám budovat zdravé návyky krok za krokem, intenzivně, každý den.


Unilexa
Šipka dolů

Vyrobeno na míru

Verze HOME je určena pro jednotlivce a je vhodná ke každodennímu intenzivnímu používání v prostředí domova. Exoskelet je vyrobený přesně na míru klienta tak, aby pasoval na polohu kolene, kotníku anebo výšku kyčle. Díky tomu maximalizujeme jeho funkčnost a efektivitu.

Vlastní design na přání

Vaše UNILEXA může být jedinečná díky možnosti volby barvy či obuvi. Snažíme se, aby se vám UNILEXA nejen dobře nosila, ale také líbila.

Fotografie certifikace CECertifikovaná zdravotnická pomůcka

Verze HOME je certifikovaná individuální zdravotnická pomůcka třídy 1 kompletovaná ve spolupráci s těmi nejlepšími ortoprotetickými centry v regionech.

Hlavní benefity zařízení

Stabilní a bezpečná chůze

Stabilní a bezpečná chůze

Styl chůze s pasivním exoskeletem jsme zkoumali několik let. Jako optimální jsme vyhodnotili chůzi s uzamčenými koleny a chodidly vždy v rovině se zemí, tento styl chůze je stabilní ve směru dopředu a dozadu. Mediální konstrukce, tedy uchycení z vnitřní strany nohou, navíc zajišťuje vysokou postranní stabilitu. Díky speciálnímu propojení kloubů navíc není chůze taková dřina.

Jednoduché nasazení přímo z vozíku

Jednoduché nasazení přímo z vozíku

Patentovaná konstrukce zaručuje jednoduché a rychlé nasazení přímo z vozíku. Vyvinuli jsme kompaktní zařízení, které je možné mít neustále u sebe a lze jej nasadit během několika málo okamžiků bez pomoci dalšího člověka. UNILEXA se tak stane přirozenou součástí vašeho každodenního života a umožní vám chodit každý den. Exoskelet je vytvořen tak, aby odolával případným nárazům při používání a byl prakticky bezúdržbový.

Kompaktní a lehké provedení

Kompaktní a lehké provedení

Ve složeném stavu je UNILEXA velice kompaktní a skladná, což usnadňuje jakoukoliv další manipulaci. Hmotnost celého exoskeletu nepřesahuje 8 Kg a díky tomu lze zařízení jednoduše přenášet.

Hrazeno zdravotními pojišťovnami

Hrazeno zdravotními pojišťovnami

UNILEXA je navržena tak, aby byla dostupná široké veřejnosti díky možné úhradě ze zdravotního pojištění.

Zkušenosti uživatelů

PŘEJETE SI UNILEXU VYZKOUŠET?

Pro informaci o testování a dostupnosti ve vašem regionu nás prosím kontaktujte